Kontrola dostępu

DRZWI WEJŚCIOWE BEZ ZAMKA I TRADYCYJNEGO KLUCZA


IO HomecontrolAluminiowe drzwi zewnętrzne firmy Hörmann wyposażone w pięciopunktowy zamek, otwierane i zamykane drogą radiową - to niezwykły komfort, ale przede wszystkim ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesność, wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. To wszystko gwarantuje innowacyjna technologia zdalnego sterowania urządzeniami domowymi io-homecontrol®. Umożliwia ona - tylko przy pomocy jednego nadajnika - równoczesne sterowanie urządzeniami różnych producentów, na przykład oknami dachowymi, drzwiami czy systemem ogrzewania. Firma Hörmann ma teraz w swojej ofercie aluminiowe drzwi zewnętrzne TopPrestige i TopComfort wyposażone w pięciopunktowy zamek kompatybilny z systemem io-homecontrol®. To pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi bez używania klucza i w każdej chwili daje możliwość sprawdzenia, czy są one otwarte czy zamknięte.


KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE


IO HomecontrolJedno sterowanie do wszystkiego“ – tak można w skrócie przedstawić ideę zintegrowanego bezprzewodowego systemu zdalnego sterowania urządzeniami domowymi. Angielska nazwa io-homecontrol ® - pochodząca od słów „interoperation” oraz „home control” – oznacza wzajemne współdziałanie urządzeń domowych i pełną kontrolę nad nimi. Producenci współpracujący ze sobą w ramach inicjatywy io-homecontrol ® wyposażają swoje produkty w układy sterujące kompatybilne z tym systemem. Dzięki temu wystarczy tylko jeden nadajnik do zamknięcia drzwi wejściowych, otwarcia bramy garażowej, zamknięcia okien dachowych, uzbrojenia instalacji alarmowej itp. Dwukierunkowa technologia przekazu radiowego stwarza możliwość upewnienia się co do aktualnego stanu sterowanych urządzeń – informacja taka przesyłana jest do nadajnika. W ten sposób użytkownik może w każdej chwili sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi wejściowe są zamknięte. Dodatkowy komfort, większe bezpieczeństwo i oszczędność energii zapewnia możliwość programowania schematów działania. Określone schematy można wywołać jednym poleceniem. Na przykład wtedy, gdy chcemy równocześnie zamknąć rolety i bramę wjazdową lub włączyć światło na podjeździe.

WYGODA I NIEZAWODNOŚĆ


IO HomecontrolFrma Hörmann oferuje teraz aluminiowe drzwi zewnętrzne TopComfort i TopPrestige w wersji io-homecontrol®. Drzwi takie można otwierać i zamykać drogą radiową za pomocą specjalnego pilota. Po domknięciu drzwi ryglują się automatycznie w pięciu punktach. Bezpieczne dwukierunkowe łącze radiowe w połączeniu z elektrozamkiem daje możliwość wygodnego, swobodnego sterowania najważniejszym wejściem do domu. Tak jak we wszystkich produktach kompatybilnych z io-homecontrol ®,, wbudowane czujniki umożliwiają kontrolę aktualnego stanu drzwi. Służy do tego odpowiedni przycisk na pilocie. Właściciel domu może na przykład ze swojej sypialni na piętrze sprawdzić, czy drzwi wejściowe są bezpiecznie zaryglowane, w każdej chwili może otrzymać informację zwrotną, czy polecenie wysłane drogą radiową rzeczywiście zostało wykonane.

(0 głosów)