Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych Hörmann

Napęd PortaMatic do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a przede wszystkim zapewnia minimalne zużycie prądu.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych pozwala im zachować pełną mobilność. Napęd PortaMatic poprawia jakość życia, zapewniając możliwość przemieszczania się z pokoju do pokoju bez pomocy innych.

Napęd PortaMatic sprawia, że przenoszenie różnych rzeczy między pomieszczeniami jest wyjątkowo łatwe. To niezwykle komfortowe rozwiązanie w każdej sytuacji.

Środowisko pracy bez barier architektonicznych ma szczególną wartość w dzisiejszych czasach i będzie miało coraz większe znaczenie w przyszłości. Napęd PortaMatic znacznie zwiększa komfort pracy i może być instalowany wszędzie z wyjątkiem obiektów użyteczności publicznej.

W biurowcach istnieje duże ryzyko przenoszenia się chorób zakaźnych wśród pracowników ze względu na korzystanie z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych. Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród osób korzystających z tych pomieszczeń.

Pobierz załącznik: