Bramy segmentowe Hörmann

Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej Hörmann, wybierasz długoletni know how dużej międzynarodowej marki. Bramy segmentowe Hörmann są wykonane z najlepszej jakości materiałów, poddane pierwszorzędnej obróbce i zapewniają najwyższy stopień komfortu obsługi i bezpieczeństwa działania. Gwarancją jest dobre imię firmy.

Bramy automatyczne Hörmann obsługuje się tak łatwo jak telewizor. Za naciśnięciem guzika - chroniony przed niepogodą - wjeżdżasz do garażu.

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe Hörmann otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i w garażu i masz wolny cały przejazd.

Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/hormann/bramy_garazowe/segmentowe/

hoerman_segmentowe_960x400_2.jpg=Bramy segmentowe Hörmann

hoerman_segmentowe_960x400_3.jpg=Bramy segmentowe Hörmann

hoerman_segmentowe_960x400_4.jpg=Bramy segmentowe Hörmann

{/SLIDESHOW}

Przykład po prawej znakomicie pokazuje, jak wzór przetłoczeń na płycie drzwiowej i drzwiach bocznych przebiega w idealnie równej linii. Hörmann oferuje także inne kombinacje bram uchylnych z drzwiami. Drzwi boczne Hörmann są na życzenie dostępne z przeszkleniem i atrakcyjnymi uchwytami specjalnymi. Drzwi boczne ze stali są dostępne w wielu kolorach palety RAL.

Rama płyty drzwiowej oraz rama maskująca składają się z profili aluminiowych odpornych na działanie warunków pogodowych, uszczelnionych na całym obwodzie. Podwójne ścianki są wypełnione pianką poliuretanową oraz wytłaczane w strukturze woodgrain lub o gładkiej powierzchni silkgrain - w zależności od wykończenia powierzchni bramy.

Ocena klientów

{REVIEW}

label=Ogółem

decimal=0

max=10

Wzornictwo=4

Kolorystyka=7

Funkcjonalność=9

Zastosowanie=10

Cena=6

{/REVIEW}

Pobierz załącznik: