Bramy przemysłowe rolowane Hörmann

Genialnie prosta konstrukcja bram rolowanych Hörmann z aluminium i stali składająca się z niewielu komponentów sprawia, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które stale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali.

Wysoko wyspecjalizowana produkcja bram i krat rolowanych Hörmann wykracza daleko poza normalne standardy. Nad realizacją specjalnych rozwiązań czuwa nasz skuteczny i produktywny zespół.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/hormann/bramy_przemyslowe/rolowane/

hoerman_przemyslowe_rolowane_960x400_2.jpg=Bramy przemysłowe rolowane Hörmann

hoerman_przemyslowe_rolowane_960x400_3.jpg=Bramy przemysłowe rolowane Hörmann

{/SLIDESHOW}

Manualne otwieranie i zamykanie bramy jest teraz wyraźnie lżejsze dzięki zastosowaniu sprężyn naciągowych. Dzięki niemu uruchomienie bramy / kraty rolowanej SB o wymiarach do 6000 × 4500 mm wymaga niewielkiego nakładu siły. Sprężyny naciągowe zastosowane w bramach / kratach rolowanych z opcjonalnym napędem oszczędzają cały mechanizm bramy i napędu.

O niezawodnym działaniu bramy / kraty rolowanej decyduje dokładne dopasowanie bramy, napędu i sterowania. Całość rozwiązania pochodzi od jednego producenta, co gwarantuje najlepszą kompatybilność wszystkich zastosowanych komponentów.
Bramy i kraty rolowane Hörmann wyróżniają się trwałością i bezpieczeństwem działania, a do tego są proste w utrzymaniu i konserwacji.

Bramy / kraty rolowane SB i TGT w połączeniu z napędem WA 300 R S4 gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa otwierania i zamykania. Montowane standardowo ograniczenie siły w kierunku "Otwieranie bramy" i "Zamykanie bramy" w większości wariantów kurtyny i w dużym zakresie wymiarów pozwala zrezygnować z instalacji zabezpieczenia krawędzi zamykającej wymaganego zgodnie z przepisami normy PN-EN 12453.

Bramy rolowane Hörmann classic z opcjonalnym systemem ZAK zamykają się bardziej szczelnie, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. System ZAK przesuwa zwój na konsolach i prowadzi precyzyjnie pancerz bramy pionowo w prowadnicach. Zastosowane rozwiązanie wyraźnie ogranicza poziom hałasu i ścieranie się pancerza bramy. Zmniejsza się też ilość miejsca potrzebnego na montaż bramy w obszarze nadproża.

Pobierz załącznik: