Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą.

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/wisniowski/bramy_przemyslowe/segmentowe/

wisniowski_przemyslowe_segmentowe_960x400_2.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

wisniowski_przemyslowe_segmentowe_960x400_4.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

wisniowski_przemyslowe_segmentowe_960x400_5.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

wisniowski_przemyslowe_segmentowe_960x400_6.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

{/SLIDESHOW}

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL.

W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

Przy częstym korzystaniu z bramy, praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się drzwi przejściowe montowane w bramie. Czujnik otwarcia drzwi przejściowych gwarantuje, że automatyczne otwieranie bramy jest możliwe tylko przy zamkniętych drzwiach. Drzwi przejściowe można wyposażyć w samozamykacz. W przypadku odpowiedniej ilości miejsca obok bramy można zamówić drzwi boczne dopasowane wzorem i kolorem do bramy.

Pobierz załącznik: