Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

Wszystkie bramy przemysłowe i ustugi Novoferm powstały w istotnej części dzięki użytkownikom i dla nich. To efekt długoletniej współpracy z niemal wszystkimi gałęziami przemysłu w Europie.

W przypadku bram przemystowych najważniejszy jest własciwy wybór marki, typu i modelu. Dobrze wybrane produkty mogą wpłynąć na optymalizację procesów logistycznych i obniżenie kosztów. Bramy segmentowe sa najczęstszym rozwiązaniem służącym do zamknięcia otworu budynku przemysłowego. Nadają każdemu zakładowi atrakcyjny wygląd, stanowią solidne zamknięcie, posiadają wysokie wartości współczynników termoizolacji, a także zapewniają bezpieczną i przyjazną obstugę.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/novoferm/bramy_przemyslowe/segmentowe/

novoferm_przemyslowe_segmentowe_960x500_2.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

novoferm_przemyslowe_segmentowe_960x500_3.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

novoferm_przemyslowe_segmentowe_960x500_4.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

novoferm_przemyslowe_segmentowe_960x500_5.jpg=Bramy przemysłowe segmentowe Novoferm

{/SLIDESHOW}

Parki przemysłowe

Osoby odwiedzające park przemysłowy są często mile zaskoczone architekturą budynkow. Nie tylko funkcjonalność i efektywność determinują wygląd zewnętrzny obiektów przemysłowych. Częściej regułą niż wyjątkiem jest specjalna architektura i zastosowanie ekskluzywnych materiałów. Dlatego chętniej stosuje sie określenie park przemysłowy niz teren przemysłowy! Gminy stawiają dodatkowe wymogi dotyczące estetyki, ponieważ parki przemysłowe nierzadko sasiadują z osiedlami mieszkaniowymi. Temu trendowi znakomicie odpowiada nowa Linia bram segmentowych Novoferm. Dają one nowoczesnemu architektowi możliwosci i środki do uczynienia czegoś specjalnego.

Budynki użytkowe

Bramy segmentowe firmy Novoferm stosuje się też w budynkach użytkowych. Można je spotkać w budynkach straży pożarnej, salonach wystawowych, warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i centrach dystrybucyjnych. W zależnosci od zastosowania i funkcji znajdującego się za bramą pomieszczenia, można wybrać bramę z pełnym blatem, dobrze izolowaną Lub w całości przeszkloną, gdy ważne jest maksymalne doświetlenie pomieszczenia.

Pobierz załącznik: