Bramy przemysłowe szybkobieżne Novoferm

NovoSpeed Solutions - bramy rolowane szybkobieżne stworzone dla Ciebie aby przepływ materiału w Twojej firmie był efektywny przy minimalizacji kosztów. W przemyśle nie tylko normy bezpieczeństwa i procesy operacyjne stają się coraz bardziej wymagające - błyskawicznie rosną też koszty energii. Szybkobieżne bramy rolowane otwierają się i zamykają niezwykle szybko, dzięki czemu zapewniają nie tylko optymalizację procesów, lecz także stałą temperaturę w halach produkcyjnych i firmach.

Systemy te pozwalają Państwu szybko i skutecznie wykorzystać istniejący potencjał, a jednocześnie obniżyć koszty operacyjne! Szybkobieżne bramy rolowane Novoferm dostępne są w różnych wersjach do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków, mogą również być wykonane na indywidualne zamówienie. Spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa i praktycznie nie wymagają konserwacji.

{SLIDESHOW}

interval=0

directory=Oferta/novoferm/bramy_przemyslowe/szybkobiezne/

novoferm_przemyslowe_szybkobiezne_960x500_2.jpg=Bramy przemysłowe szybkobieżne Novoferm

novoferm_przemyslowe_szybkobiezne_960x500_3.jpg=Bramy przemysłowe szybkobieżne Novoferm

novoferm_przemyslowe_szybkobiezne_960x500_4.jpg=Bramy przemysłowe szybkobieżne Novoferm

novoferm_przemyslowe_szybkobiezne_960x500_5.jpg=Bramy przemysłowe szybkobieżne Novoferm

{/SLIDESHOW}

Bezpieczne bramy

Wszystkie bramy automatyczne spetniają wymogi europejskiej normy DIN EN 13241-1. Firma Novoferm projektuje i wykonuje swoje nowe produkty w pełnej zgodności z jej zaleceniami. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania, a takze podczas montażu i konserwacji.

Pobierz załącznik: